Střední škola Kateřinky - Liberec
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Středa 24.4.2019
Nepřítomné třídy0123456789101112
3.AREXKEXKEXKEXKEXKEXKEXKEXK
3TRCVýchVýchVých
4.PAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
Nepřítomní učitelé0123456789101112
Čermáková Hana....BuB
Kopejsková MartaTeMTeM
Lexová Michala---PeDPeDPeD....
Mádlová Jitka....
Nohýnková Dana-FilFilFilFil--
Ševčíková LucieBiH
Víchová KarlaŠuR
Změny v rozvrzích učitelů:
Bartošová Renáta6. hodpřesun <<CHEMN2(123)z 7. hod
7. hodpřesun >>CHEMN2na 6. hod
Bečka Roman4. hododpadáKON4.P (sk.2)
5. hododpadáKON4.P (sk.2)
6. hododpadáKON4.P (sk.2)
Bitnarová Hana2. hodnavíc AJZ3 (Aj1)(209)přespočetná hod.
4. hodspojeno (ŠeL)AJMN3 (AJ2)(217)
Boček Dalibor6. hododpadáTEV3.AR (sk.2)
7. hododpadáTEV3.AR (sk.2)
Bubeníková Božena3. hodsupl. (ČeH)ZPPZ1(307)přespočetná hod.
Černý David2. hododpadáCJL3TRC
3. hododpadáAJ3.AR (Aj1)
Fibrichová Ludmila1. hodspojeno (NoD)RODMN1 (sk.2)
2. hodspojeno (NoD)RODMN1 (sk.2)
3. hodspojeno (NoD)RODMN1 (sk.2)
4. hodspojeno (NoD)RODMN1 (sk.2)
Hoidekr Pavel0. hododpadáTEC4.P
Jakubička Tomáš6. hododpadáPGR3.AR (sk.1)
7. hododpadáPGR3.AR (sk.1)
Januš Filip0. hododpadáTEV3.AR (sk.1)
1. hododpadáTEV3.AR (sk.1)
Jonášová Petra6. hodpřesun <<NAVMN3 (Sk2)z 23.4. 9. hod
7. hodpřesun <<NAVMN3 (Sk2)z 23.4. 8. hod
8. hodpřesun <<NAVMN3 (Sk2)z 23.4. 6. hod
9. hodpřesun <<NAVMN3 (Sk2)z 23.4. 7. hod
Kopejsková Marta3. hododpadáAJ4.P (Aj2)
Krňanský Johnny3. hododpadáAJ3TRC (Aj2)
Lexová Michala8. hododpadáPGRMN3 (Sk1)zrušeno
Mádlová Jitka4. hododpadáDNI4.P (sk.1)
5. hododpadáDNI4.P (sk.1)
6. hododpadáDNI4.P (sk.1)
Merklová Blanka0. hodpřesun >>ZAEMN2na 23.4. 7. hod
5. hodpřesun <<VMFMN4(217)z 17.4. 2. hod
Nitsche Jakub1. hododpadáDVK4.P
Pejchalová Dana3. hodspojeno (LeM)FKRMN2 (Sk2)(U)
4. hodspojeno (LeM)FKRMN2 (Sk2)(U)
5. hodspojeno (LeM)FKRMN2 (Sk2)(U)
6. hodpřesun <<NAVMN3 (Sk1)z 23.4. 9. hod
7. hodpřesun <<NAVMN3 (Sk1)z 23.4. 8. hod
8. hodpřesun <<NAVMN3 (Sk1)z 23.4. 6. hod
9. hodpřesun <<NAVMN3 (Sk1)z 23.4. 7. hod
Rajchertová Dagmar2. hododpadáCJL3.AR
3. hododpadáNJ3.AR (Nj)+
Ševčíková Lucie2. hodnavíc AJZ3 (Aj2)(111)přespočetná hod.
Šulc Roman1. hodsupl. (ViK)TNA1.P (sk.1)(221)přespočetná hod.
3. hododpadáAJ4.P (Aj1)
Teuflová Martina3. hododpadáAJ3.AR (Aj2)
6. hodzměna AJZ4 (Aj1)(116)
6. hodspojeno (KoM)AJZ4 (Aj2)(116)
7. hodspojeno (KoM)AJ1.P (AJ1)(304)
7. hodzměna AJ1.P (AJ2)(304)
Višnovská Barbora4. hododpadáPRO3.AR
5. hododpadáARN3.AR
Víchová Karla2. hododpadáTNA4.P
Změny v rozvrzích tříd:
Z13. hodZPP(307)suplujeBubeníková Božena(ČeH)
Z32. hodAJAj2(111)navícŠevčíková Lucie
2. hodAJAj1(209)navícBitnarová Hana
2. hodEKOodpadá(ČeH)
Z46. hodAJAj1(116)změnaTeuflová Martina
6. hodAJAj2(116)spojíTeuflová Martina(KoM)
1.P1. hodTNAsk.1(221)suplujeŠulc Roman(ViK)
7. hodAJAJ1(304)spojíTeuflová Martina(KoM)
7. hodAJAJ2(304)změnaTeuflová Martina
MN11. hodRODsk.2spojíFibrichová Ludmila(NoD)
2. hodRODsk.2spojíFibrichová Ludmila(NoD)
3. hodRODsk.2spojíFibrichová Ludmila(NoD)
4. hodRODsk.2spojíFibrichová Ludmila(NoD)
MN20. hodZAEpřesun >>na 23.4. 7. hod
3. hodFKRSk2(U)spojíPejchalová Dana(LeM)
4. hodFKRSk2(U)spojíPejchalová Dana(LeM)
5. hodFKRSk2(U)spojíPejchalová Dana(LeM)
6. hodCHE(123)přesun <<Bartošová Renátaz 7. hod
7. hodCHEpřesun >>na 6. hod
MN34. hodAJAJ2(217)spojíBitnarová Hana(ŠeL)
5. hodEKOodpadá(MeB)
6. hodNAVSk2přesun <<Jonášová Petraz 23.4. 9. hod
6. hodNAVSk1přesun <<Pejchalová Danaz 23.4. 9. hod
6. hodZSVodpadá(BaR)
7. hodNAVSk2přesun <<Jonášová Petraz 23.4. 8. hod
7. hodNAVSk1přesun <<Pejchalová Danaz 23.4. 8. hod
8. hodNAVSk2přesun <<Jonášová Petraz 23.4. 6. hod
8. hodNAVSk1přesun <<Pejchalová Danaz 23.4. 6. hod
9. hodNAVSk2přesun <<Jonášová Petraz 23.4. 7. hod
9. hodNAVSk1přesun <<Pejchalová Danaz 23.4. 7. hod
MN45. hodVMF(217)přesun <<Merklová Blankaz 17.4. 2. hod
6. hodNAVSk1odpadá(PeD)
6. hodNAVSk2odpadá(JoP)
7. hodNAVSk1odpadá(PeD)
7. hodNAVSk2odpadá(JoP)
8. hodNAVSk1odpadá(PeD)
8. hodNAVSk2odpadá(JoP)
9. hodNAVSk1odpadá(PeD)
9. hodNAVSk2odpadá(JoP)